Nemzetközi Műkörmös Alapképzés - Perfect Nails ITEC

Bye-bye OKJ, Hello ITEC!

Ragadd meg az alkalmat és valósítsd meg az álmaidat velünk!

Az OKJ műkörmös tanfolyam képzési szerkezete a törvényi szabályozások értelmében változott 2021-től. A műkörmös OKJ rendszer változását követően műkörmös képző iskolánk megújult névvel: Perfect Beauty Academy néven folytatja működését. Magyarországon hivatalos, EU kompatibilis Professzionális Manikűr, Pedikűr, Műkörömépítő képzést indítunk az ITEC Nemzetközi oktatási rendszere alapján! A szakértelem és a tapasztalat megmaradt, ugyanakkor az ITEC nemzetközi oktatási rendszer lehetőséget biztosít a műkörmös szakma magas minőségű elsajátítására, melyet hazánkban és a világ 170 országában egyaránt elfogadnak!

Az Olivér dolcevita8 Kft. által szervezett és az angliai székhelyű nemzetközi ITEC szépségipari minőségbiztosítási szervezet által kidolgozott oktatásmódszertan alapján induló képzéseink magas szintű elméleti és gyakorlati tudást nyújtanak, amelyek alapja a sikeres, önálló szakmai tevékenység.

A sikeres vizsgát követően a diploma honosítható a a Külföldi bizonyítványok, oklevelek elismeréséről szóló 2001. évi C törvény rendelkezése szerint. A Magyarországon megszerezhető egyéb szakmai tanúsítványok jogi hatályával azonosnak, azzal egyenértékűként ismerik el. Honosítási eljárás után saját vállalkozás is indítható.

Miért érdemes az ITEC rendszerében tanulnod?

• Képzésünk itthon és a világ 170 országában elfogadott
  • Országszerte több, mint 15 városban tanulhatsz nálunk
  • Egyszerre szerzel manikűr, pedikűr és műkörömépítő végzettséget
  • Minőségi, díjnyertes Perfect Nails alapanyagokkal oktatunk
  • Gyakorlatorientált oktatás
  • Bizonyítványunkkal vállalkozást indíthatsz Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Megmérettetheted magad a versenyek világban

VÉGZETTSÉG MEGNEVEZÉSE

EU Kompatibilis Nemzetközi NVQ Level 3-as Nail Technician Professional
(Professzionális manikűr, pedikűr, műkörömépítő) Körömtechnikus szakképesítés, melyet a világ 170 országban ismernek el.

A végzettség által tanúsított szakképesítés, szakképzettség elismerése a külföldi bizonyítványok, oklevelek elismeréséről szóló 2001. évi C törvény rendelkezései szerint van lehetőség, amelyet a Magyarországon megszerezhető bizonyítvány vagy oklevél jogi hatályával azonosnak nyilvánítják, azzal egyenértékűként ismerik el.
A honosítás folyamata a tanfolyam sikeres teljesítése után indítható el.

A képesítés 3 kötelező egységből áll:

• Körömtechnológia - iUBT 311
  • Manikűr és pedikűr - iUBT429
  • Professzionális magatartás és üzleti tudatosság - iUBT 434

A TANFOLYAM RÉSZLETEI

• Képzés tervezett indulása:
    Hétvégi csoport / szombati napokon: 2022. 05. 07.
  • Órák: 8:00 - 15:00
  • A gyakorlati képzés időtartama: 12 hét
  • Képzés helyszíne: 4034 Debrecen, Kolónia u 1/A
  • Képzés díja:
    az oktatás és a vizsga díja: 340.000 Ft
    anyagok, eszközök ára:  80.000 Ft
  • Tanfolyam óraszáma: 370 óra
    A tanfolyamon használt gépek beszerzése önállóan történik. Igény esetén segítünk a választásban.

Kíváncsi vagy az előző tanfolyamainkon készült tanulói munkákra?

Érdekel a képzés?
Az alábbi űrlap kitöltése után felvesszük veled a kapcsolatot valamint elküldünk számodra egy   részletes tájékoztatót.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

A képzés idején kamatmentes részletfizetési lehetőséget biztosítunk!
A regisztrációs díj a hallgató részéről történő lemondás esetén nem térítendő vissza.
Kivételt képez, ha a képzés a képző részéről nem valósul meg.
Az árváltoztatás és módosítás jogát fenntartjuk!
A honosítás összegét nem tartalmazza a feltüntetett tanfolyami költség.

Intézmény neve: Olivér dolcevita8 Korlátolt Felelősségű Társaság
Székhelye
: 1065 Budapest, Hajós utca 22.
Felnőttképzési engedélyszám: B/2021/001276