Nemzetközi Műkörmös Alapképzés - Perfect Nails ITEC

Bye-bye OKJ, Hello ITEC!

Ragadd meg az alkalmat és valósítsd meg az álmaidat velünk!

Az OKJ műkörmös tanfolyam képzési szerkezete a törvényi szabályozások értelmében változott 2021-től. A műkörmös OKJ rendszer változását követően műkörmös képző iskolánk megújult névvel: Perfect Beauty Academy néven folytatja működését. Magyarországon hivatalos, EU kompatibilis Professzionális Manikűr, Pedikűr, Műkörömépítő képzést indítunk az ITEC Nemzetközi oktatási rendszere alapján! A szakértelem és a tapasztalat megmaradt, ugyanakkor az ITEC nemzetközi oktatási rendszer lehetőséget biztosít a műkörmös szakma magas minőségű elsajátítására, melyet hazánkban és a világ 170 országában egyaránt elfogadnak!

A Perfect Beauty Academy Kft. által szervezett és az angliai székhelyű nemzetközi ITEC szépségipari minőségbiztosítási szervezet által kidolgozott oktatásmódszertan alapján induló képzéseink magas szintű elméleti és gyakorlati tudást nyújtanak, amelyek alapja a sikeres, önálló szakmai tevékenység.

A sikeres vizsgát követően kibocsátott, szakképzettséget igazoló dokumentum magyarországi elismerése (honosítása) a Külföldi bizonyítványok, oklevelek elismeréséről szóló 2001. évi C törvény rendelkezése szerint történik. A Magyarországon megszerezhető egyéb szakmai tanúsítványok jogi hatályával azonosnak, azzal egyenértékűként ismerik el. Honosítás után saját vállalkozás is indítható.

Miért érdemes az ITEC rendszerében tanulnod?

• Képzésünk itthon és a világ 170 országában elfogadott
  • Országszerte több, mint 15 városban tanulhatsz nálunk
  • Egyszerre szerzel manikűr, pedikűr és műkörömépítő végzettséget
  • Minőségi, díjnyertes Perfect Nails alapanyagokkal oktatunk
  • Gyakorlatorientált oktatás
  • Bizonyítványunkkal vállalkozást indíthatsz Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Megmérettetheted magad a versenyek világban

VÉGZETTSÉG MEGNEVEZÉSE

EU Kompatibilis Nemzetközi NVQ Level 3-as Nail Technician Professional
(Professzionális manikűr, pedikűr, műkörömépítő) Körömtechnikus szakképesítés, melyet a világ 170 országban ismernek el.

A végzettség által tanúsított szakképesítés, szakképzettség elismerése a külföldi bizonyítványok, oklevelek elismeréséről szóló 2001. évi C törvény rendelkezései szerint van lehetőség, amelyet a Magyarországon megszerezhető bizonyítvány vagy oklevél jogi hatályával azonosnak nyilvánítják, azzal egyenértékűként ismerik el.

A képesítés 3 kötelező egységből áll:

• Körömtechnológia - iUBT 311
  • Manikűr és pedikűr - iUBT429
  • Professzionális magatartás és üzleti tudatosság - iUBT 434

A TANFOLYAM RÉSZLETEI

• Képzés tervezett indulása: 2021. november 13. (szombati napokon)
  • Órák: 8:00 - 15:00
  • A tanfolyam időtartama: 3 hónap
  • Képzés helyszíne: Debrecen
  • Képzési díj: 250 000 Ft tandíj + anyagok, eszközök ára (kb 80.000 Ft)
  • Tanfolyam óraszáma: 370 óra
  • Vizsgadíj: 50.000 Ft
    A tanfolyamon használt gépek beszerzése önállóan történik. Igény esetén segítünk a választásban.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

A képzés idején kamatmentes részletfizetési lehetőséget biztosítunk!
A regisztrációs díj a hallgató részéről történő lemondás esetén nem térítendő vissza.
Kivételt képez, ha a képzés a képző részéről nem valósul meg.
Az árváltoztatás és módosítás jogát fenntartjuk!
Felnőttképzési engedélyszám: B/2021/001276

Kíváncsi vagy az előző tanfolyamainkon készült tanulói munkákra?

Érdekel a képzés?
Az alábbi űrlap kitöltése után felvesszük veled a kapcsolatot valamint elküldünk számodra egy   részletes tájékoztatót.