ONLINE tanfolyamok

Itt találod az ONLINE képzések listáját.

Minden tananyagot full HD felbontásban, részletes magyarázattal készítettem el. A tananyagok facebookon található zárt csoportokban érhetőek el. A videók tematikusan egymásra épülve kerülnek feltöltésre.  A csoportban található videók korlátlanul visszanézhetőek, így bármikor újra visszanézheted, gyakorolhatod. A tanfolyam elvégzése után oklevelet állítok ki a nevedre, amelyet elektronikusan juttatok el a részedre vagy igény esetén kinyomtatva postázom. Ha bármilyen kérdésed van a tanfolyam alatt vagy után bármikor kérheted a segítségem.

A tanfolyami anyag másolása, továbbküldése, lementése szigorúan TILOS!

INDA MIX

Mit tanulhatsz?
Ezen a képzésen elsajátíthatod az indák elkészítését különböző technikákkal, valamint beépíthető/felületi díszítéséket tanulhatsz meg, amelyeket a szalonban gyorsan eltudsz készíteni.
Saját gyakorlólapon lesz lehetőséged a vékony vonalak és indák begyakorlására.

Hogyan érhetem el a videókat?
A befizetés után beveszlek egy titkos csoportba, ahol egymásra épülve 12 db HD minőségű videót nézhetsz meg.

A tanfolyam közben és utána tudok segítséget kérni?
Természetesen a tanfolyam ideje alatt és utána több csatornán is elérhető vagyok és nagyon szívesen segítek!

Kapok oklevelet a tanfolyam teljesítése után?
A tanfolyam sikeres teljesítése esetén oklevelet kapsz. Az oklevelek postázási ideje a képzés elvégzését követően 1-2 héten belül történik meg.

PASTEL MIX

Mit tanulhatsz?
Ezen a tanfolyamon szuper gyorsan elkészíthető és látványos mintákat készíthetsz el, amelyek garantáltan a vendégek kedvencei lesznek.

Hogyan érhetem el a videókat?
A befizetés után beveszlek egy titkos csoportba, ahol egymásra épülve HD minőségű videót nézhetsz meg.

ZSELÉ MIX KÉPZÉS

Mit tanulhatsz?

Ezen a képzésen elsajátíthatod a gyors és látványos zselével festett kedvenc mintáimat.

Hogyan érhetem el a videókat?

A befizetés után beveszlek egy csoportba, ahol egymásra épülve több részből álló HD minőségű videósorozatot nézhetsz meg.

Mindegyik tanfolyam érdekel?
2020. 08. 30-ig a 3 képzés ára csomagban 16.000 helyett 10.000 Ft.
(A csomagár a 08.30-ig beérkezett utalások esetén érvényes.)

Érdekel a képzés, jelentkezem rá!