Online bemutatók

Az itt található bemutatók (segédanyagok) megvásárolhatóak és vásárlás után korlátlanul visszanézhetőek.
A regisztráció elküldése után válaszemailben kapod meg az utaláshoz szükséges adatokat és a bemutató során felhasznált anyagok listáját.
Az utalás beérkezése után kapsz hozzáférést a videótárhoz.
Az utalás beérkezése után 1-3 napos feldolgozási időre kell számítani.
A bemutatók másolása, felvétele,megosztása  és 3 fél részére történő kiadása szigorúan TILOS és jogi lépéseket von maga után!

INDA MIX bemutató

A bemutató alapján otthon, a saját tempódban elsajátíthatod az indák elkészítését különböző technikákkal, valamint beépíthető/felületi díszítéséket tanulhatsz meg, amelyeket a szalonban gyorsan eltudsz készíteni.

Saját gyakorlólapon lesz lehetőséged a vékony vonalak és indák begyakorlására.

PASTEL MIX bemutató

A bemutató alapján otthon, a saját tempódban elsajátíthatod a legkedveltebb szalonminták elkészítését különböző technikákkal, valamint beépíthető/felületi díszítéséket tanulhatsz meg, amelyeket a szalonban gyorsan eltudsz készíteni.

ZSELÉ MIX bemutató

A bemutató alapján otthon, a saját tempódban elsajátíthatod a legkedveltebb zselés virágok festését, amelyeket a szalonban gyorsan eltudsz készíteni.

A bemutató ára: 4500 Ft

Téged melyik bemutató érdekel?
(több lehetőséget is megjelölhetsz)