Ismerj meg minket!

6x magyar bajnok
1x világbajnok
Magyar Bajnokok bajnoka cím

"...egy véletlen folytán kerültem a szakma közelébe, de az életem legmeghatározóbb és legjobb történése volt..."

2010 óta dolgozom és versenyzem ezen a területen. A munkámat leginkább a türelem, a kitartás és az elhivatottság jellemzi, amit sikerrel adok át a tanulóimnak. A sikeres Perfect Nails csapat tagjaként igyekszem a legjobb szakembereket képezni. Minden évben kétszer tartok ingyenes szakmai Perfect Day napokat Debrecenben, ahol megmutatom a legújabb technikákat és anyagokat. A képzések után is nagyon szívesen segítek a volt tanulóimnak eligazodni a szalon munkák világában.

Bertalan Edit

Mesterleveles szakoktató

"...az oktatás a leghálásabb dolog, amit valaha csináltam..."

2012-ben kerültem a lábápoló szakmához közelebb, majd ezután az oktatáshoz.
Én vagyok talán az egyik legjobb példa arra, hogy az életünk során bekövetkező változások sodorhatnak minket a lehető legjobb irányba. Így találtam rá a lábápoló szakmára és a lehető legjobb dolog, ami velem történhetett.
Az elsők között lettem a Hajdú-Bihari régióban Spange terapeuta, majd pedig a sérült  Később az oktatás terén kamatoztattam tudásomat, hozzásegítve ezzel rengeteg tanulót a szakma elsajátításához.

Média megjelenés