Professzionális Manikűr, Pedikűr, Műkörmös Tanfolyam

Ragadd meg az alkalmat és valósítsd meg az álmaidat velünk!

Az OKJ műkörmös tanfolyam képzési szerkezete a törvényi szabályozások értelmében változott 2021-től. A műkörmös OKJ rendszer változását követően műkörmös képző iskolánk megújult névvel: Perfect Beauty Academy néven folytatja működését. Magyarországon hivatalos, EU kompatibilis Professzionális Manikűr, Pedikűr, Műkörömépítő képzést indítunk Nemzetközi oktatási rendszer alapján! A szakértelem és a tapasztalat megmaradt, ugyanakkor a nemzetközi oktatási rendszer lehetőséget biztosít a műkörmös szakma magas minőségű elsajátítására, melyet hazánkban és a világ 170 országában egyaránt elfogadnak!

Mit fog nyújtani számodra Műkörmös Tanfolyamunk?

Képzésünk egyénre szabott, gyakorlatorientált, melyben nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy tanulóink magas szintű elméleti és gyakorlati tudást sajátítsanak el, sikeres szakemberré váljanak! Tanfolyamunk elvégzése után lehetőséged lesz önálló vállalkozás indítására vagy alkalmazottként elhelyezkedni a szépségipar területén Magyarországon, illetve külföldön egyaránt.

VÉGZETTSÉG MEGNEVEZÉSE

EU Kompatibilis Nemzetközi NVQ Level 3-as Nail Technician Professional
(Professzionális manikűr, pedikűr, műkörömépítő) Körömtechnikus szakképesítés, melyet a világ 170 országban ismernek el.

A végzettség által tanúsított szakképesítés, szakképzettség elismerése a külföldi bizonyítványok, oklevelek elismeréséről szóló 2001. évi C törvény rendelkezései szerint van lehetőség, amelyet a Magyarországon megszerezhető bizonyítvány vagy oklevél jogi hatályával azonosnak nyilvánítják, azzal egyenértékűként ismerik el.

A képesítés 3 kötelező egységből áll:

• Körömtechnológia - iUBT 311
  • Manikűr és pedikűr - iUBT429
  • Professzionális magatartás és üzleti tudatosság - iUBT 434

A TANFOLYAM RÉSZLETEI

• Képzés indulása: 2021. szeptember 25. (szombati napokon)
  • Órák: 8:00 - 15:00
  • A tanfolyam időtartama: 3 hónap
  • Képzés helyszíne: Debrecen
  • Képzési díj: 250 000 Ft tandíj + anyagok, eszközök ára (kb 80.000 Ft)
  • Tanfolyam óraszáma: 370 óra
  • Vizsgadíj: 50.000 Ft
    A tanfolyamon használt gépek beszerzése önállóan történik. Igény esetén segítünk a választásban.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

A képzés idején kamatmentes részletfizetési lehetőséget biztosítunk!
A regisztrációs díj a hallgató részéről történő lemondás esetén nem térítendő vissza.
Kivételt képez, ha a képzés a képző részéről nem valósul meg.
Az árváltoztatás és módosítás jogát fenntartjuk!
Felnőttképzési engedélyszám: B/2021/001276

Kíváncsi vagy az előző tanfolyamainkon készült tanulói munkákra?

Érdekel a képzés?
Az alábbi űrlap kitöltése után felvesszük veled a kapcsolatot valamint elküldünk számodra egy   részletes tájékoztatót.